Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
0
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Turkije
Georgië
Competities Europa cups
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Nations League Relegation Play-out,Semi-finals,Final,3rd Place Final
UEFA Nations League League A
UEFA Nations League League B
UEFA Nations League League C
UEFA Nations League League D
UEFA Super Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
Premier League International Cup
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
UEFA Youth League
U19 Championship
U19 Championship
The Atlantic Cup
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Nations League
UEFA Women's Champions League
EK Vrouwen
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
Elite Cup U20
All-Island Cup
UEFA Europa Conference League
Europa cups 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
Group Stage
1st Qualifying Round
2nd Qualifying Round
3rd Qualifying Round
Play-offs
Group Stage
Knockout Round Play-offs
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Lille
2
-
0
Olimpija
Eintracht Frankfurt
2
-
1
Aberdeen
Fenerbahçe
3
-
1
FC Nordsjælland
Ferencváros
3
-
1
Cukaricki Stankom
Genk
2
-
2
Fiorentina
HJK Helsinki
2
-
3
PAOK Saloniki
Legia Warschau
3
-
2
Aston Villa
Ludogorets
4
-
0
Spartak Trnava
Zrinjski Mostar
4
-
3
AZ
Club Brugge
1
-
1
Beşiktaş
Dinamo Zagreb
5
-
1
Astana
Lugano
0
-
0
FK Bodø/Glimt
Maccabi Tel Aviv
3
-
2
Breidablik
Slovan Bratislava
2
-
1
KÍ
Viktoria Plzen
1
-
0
Ballkani
Zarja Loegansk
1
-
1
Gent
Astana
1
-
2
Viktoria Plzen
Ballkani
2
-
0
Dinamo Zagreb
Beşiktaş
2
-
3
Lugano
FK Bodø/Glimt
0
-
1
Club Brugge
Breidablik
0
-
1
Zarja Loegansk
Gent
2
-
0
Maccabi Tel Aviv
KÍ
0
-
0
Lille
Olimpija
0
-
1
Slovan Bratislava
AZ
1
-
0
Legia Warschau
Aberdeen
1
-
1
HJK Helsinki
Aston Villa
1
-
0
Zrinjski Mostar
Cukaricki Stankom
0
-
2
Genk
Fiorentina
2
-
2
Ferencváros
FC Nordsjælland
7
-
1
Ludogorets
PAOK Saloniki
2
-
1
Eintracht Frankfurt
Spartak Trnava
1
-
2
Fenerbahçe
AZ
1
-
4
Aston Villa
Ballkani
1
-
2
Astana
Fenerbahçe
3
-
1
Ludogorets
Gent
5
-
0
Breidablik
KÍ
3
-
0
Olimpija
Lille
2
-
1
Slovan Bratislava
Lugano
1
-
3
Club Brugge
Aberdeen
2
-
3
PAOK Saloniki
FK Bodø/Glimt
3
-
1
Beşiktaş
Dinamo Zagreb
0
-
1
Viktoria Plzen
Eintracht Frankfurt
6
-
0
HJK Helsinki
Fiorentina
6
-
0
Cukaricki Stankom
Genk
0
-
0
Ferencváros
Spartak Trnava
0
-
2
FC Nordsjælland
Zrinjski Mostar
1
-
2
Legia Warschau
Astana
0
-
0
Ballkani
Beşiktaş
1
-
2
FK Bodø/Glimt
Cukaricki Stankom
0
-
1
Fiorentina
Ferencváros
1
-
1
Genk
HJK Helsinki
0
-
1
Eintracht Frankfurt
Legia Warschau
2
-
0
Zrinjski Mostar
FC Nordsjælland
1
-
1
Spartak Trnava
PAOK Saloniki
2
-
2
Aberdeen
Viktoria Plzen
1
-
0
Dinamo Zagreb
Aston Villa
2
-
1
AZ
Breidablik
2
-
3
Gent
Club Brugge
2
-
0
Lugano
Ludogorets
2
-
0
Fenerbahçe
Olimpija
2
-
0
KÍ
Slovan Bratislava
1
-
1
Lille
Zarja Loegansk
1
-
3
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
3
-
2
Zarja Loegansk
Breidablik
1
-
2
Maccabi Tel Aviv
Astana
0
-
2
Dinamo Zagreb
AZ
1
-
0
Zrinjski Mostar
Ballkani
0
-
1
Viktoria Plzen
Beşiktaş
0
-
5
Club Brugge
FK Bodø/Glimt
5
-
2
Lugano
Gent
4
-
1
Zarja Loegansk
HJK Helsinki
2
-
2
Aberdeen
KÍ
1
-
2
Slovan Bratislava
Olimpija
0
-
2
Lille
Aston Villa
2
-
1
Legia Warschau
Cukaricki Stankom
1
-
2
Ferencváros
Eintracht Frankfurt
1
-
2
PAOK Saloniki
Fiorentina
2
-
1
Genk
FC Nordsjælland
6
-
1
Fenerbahçe
Spartak Trnava
1
-
2
Ludogorets
Aberdeen
2
-
0
Eintracht Frankfurt
Fenerbahçe
4
-
0
Spartak Trnava
Ferencváros
1
-
1
Fiorentina
Genk
2
-
0
Cukaricki Stankom
Legia Warschau
2
-
0
AZ
Ludogorets
1
-
0
FC Nordsjælland
PAOK Saloniki
4
-
2
HJK Helsinki
Zrinjski Mostar
1
-
1
Aston Villa
Club Brugge
3
-
1
FK Bodø/Glimt
Dinamo Zagreb
3
-
0
Ballkani
Lille
3
-
0
KÍ
Lugano
0
-
2
Beşiktaş
Maccabi Tel Aviv
3
-
1
Gent
Slovan Bratislava
1
-
2
Olimpija
Viktoria Plzen
3
-
0
Astana
Zarja Loegansk
4
-
0
Breidablik